Ploegindeling 2017 – 2018

Seizoen 2017 – 2018

Hier vind je de ploegindelingen voor seizoen 2017-2018 terug. Hou er wel rekening mee dat kleine wijzigingen steeds mogelijk blijven. Vanaf midden juni kunnen jullie hier ook terecht voor de bekendmaking van de trainers en de trainingsuren.

Bij vragen over de ploegindeling en het sportieve, mag je contact opnemen met Christophe Van Hoof of het contactformulier op de website invullen.

Jeugdploegen

Gemengd U11

Deze groep wordt verdeeld over twee ploegen regionaal in de competitie.

  • Caeyers Lotte
  • Deckx Floor
  • Deckx Leonie
  • Joris Esther
  • Moons Natan
  • Nielsen Sara
  • Peeters Sam
  • Van Hoof Lowie
  • Van Hoof Tess
  • Van Rompaey Jasmine

Meisjes U13

Deze groep wordt verdeeld over een ploeg provinciaal en een ploeg regionaal in de competitie.

  • Claes Febe
  • Derboven Finn
  • Hannes Nette
  • Meynen Elise
  • Moelans Paulien
  • Nielsen Matilde
  • Schrijvers Zoë
  • Seykens Luna
  • Van Rompaey Anaël
  • Vandijck Kato
  • Vanlimbergen Saar

Meisjes U15 Regionaal

  • Aitaddi Heeba
  • Broeckx-Deckx Hanne
  • Casteels Inez
  • De Smet Febe
  • Okumus Seena
  • Ripoli Ester
  • Van Hove Amelie
  • Vandenbergh Marie
  • Vreys Fleur

Meisjes U17 Regionaal

  • Broeckx-Deckx Femke
  • Claessen Renee
  • De Boeck Hanne
  • Geboers Janne
  • Geerts Jolien
  • Joris Sarah
  • Leyten Kato
  • Luysterborg Luka
  • Mariën Anna
  • Mermans Loena

Meisjes U17 Provinciaal

  • Aerts Lauren
  • Collart Nina
  • De Wilde Myrle
  • Diels Caroline
  • Dierckx Anna
  • Dierckx Marta
  • Geboers Diet
  • Segers Han
  • Van Hoof Liesel
  • Van Rompaey Jade

Meisjes U19 (spelen géén competitie)

  • Aerts Lauren
  • De Ceuster Gwen
  • De Wilde Myrle
  • Frederickx Ine
  • Frederickx Lien
  • Gielis Stien
  • Mangelschots Janne
  • Mangelschots Renke
  • Segers Han
  • Stessens Anouck
  • Van Baelen Silke
  • Van Dingenen Siska
  • Van Opstal Yanou

Seniorploegen

Dames 4 – 2de Gewest

  • Drooghmans Karen
  • Geboers Kim
  • Pauwels An
  • Peeters Annelies
  • Texeira Mota Cindy
  • Tips Lisa
  • Van Baelen Silke
  • Vanhoof Femke
  • Wouters Ester

Dames 3 – 1ste Gewest

  • Belmans Tinne
  • Cerckel Britt
  • Cerckel Kato
  • Vanlommel Rianne
  • De Ceuster Sarah
  • Lamberts Van Assche Eva
  • Nys Anouk
  • Smolders Lore
  • Van Baelen Lotte
  • Van Hoof Lobke
  • Verboven Saartje

Dames 2 – 2de Provinciaal

  • Aerts Lauren
  • De Ceuster Gwen
  • De Wilde Myrle
  • De Wilde Sarah
  • Frederickx Ine
  • Geboers An
  • Geerts Sien
  • Hennen Kaat
  • Stessens Anouck
  • Van Baelen Lise
  • Van Baelen Silke

Dames 1 – 1ste Provinciaal

  • De Ceuster Gwen
  • Frederickx Lien
  • Gielis Stien
  • Kempen Karo
  • Mangelschots Janne
  • Mangelschots Renke
  • Segers Han
  • Steurs Evelien
  • Van Dingenen Siska
  • Van Opstal Yanou

Heren 2 – 1ste Gewest

  • De Wilde Yentl
  • Deliën Bart
  • Deliën Stijn
  • Drooghmans Niels
  • Loy Frederik
  • Ooms Bart
  • Ruymaekers Rony
  • Terwinghe Ilya
  • Van Hoof Christophe

Heren 1 – 3de Provinciaal

  • Bruyninckx Yves
  • Cooymans Koen
  • Geerts Tomas
  • Gousseau Floris
  • Pakarinen Janne
  • Philipsen Roel
  • Smets Joeri
  • Vanhoof Bart
  • Van Hoof Tobias
  • Van Rooy Hans
  • Vanderheijden Joeri