Trainingen 2017-2018

Seizoen 2017 – 2018

Hier vind je de trainingsmomenten voor seizoen 2017-2018 terug. Hou er wel rekening mee dat wijzigingen steeds mogelijk blijven, afhankelijk van de trainers hun agenda.

Bij vragen over de ploegindeling, trainingsmomenten of het sportieve, mag je contact opnemen met Christophe Van Hoof of het contactformulier op de website invullen.

Jeugdploegen

Starters

GROEP DAG UUR SPORTHAL TRAINER
Bewegingsschool dinsdag 15u30 – 17u00 Sporthal Achterbos Lieve Meynen
Volleybalschool dinsdag 17u00 – 18u30 Sporthal Achterbos Lieve Meynen

trainingsgroep U11

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 15u30 – 17u00 Sporthal Achterbos Leen Vanhoof
donderdag 17u30 – 19u00 Sporthal Achterbos Siska Van Dingenen
  • Caeyers Kobe
  • Caeyers Lotte
  • Deckx Floor
  • Deckx Leonie
  • Joris Esther
  • Moons Natan
  • Nielsen Sara
  • Peeters Sam
  • Van Hoof Lowie
  • Van Hoof Tess
  • Van Rompaey Jasmine

Trainingsgroep U13

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 17u00 – 18u30 Sporthal Achterbos Christophe Van Hoof
vrijdag 17u30 – 19u00 Sporthal Achterbos Christophe Van Hoof
  • Claes Febe
  • Derboven Finn
  • Geerts Amber
  • Hannes Nette
  • Mariën Noor
  • Meynen Elise
  • Moelans Paulien
  • Nielsen Matilde
  • Schrijvers Zoë
  • Seykens Luna
  • Van Rompaey Anaël
  • Vandijck Kato
  • Vanlimbergen Saar

Trainingsgroep U15

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 13u00 – 14u30 Sporthal Achterbos Sien Gebruers
donderdag 19u00 – 20u30 Sporthal Achterbos Sien Gebruers
  • Aitaddi Heeba
  • Broeckx-Deckx Hanne
  • Casteels Inez
  • De Smet Febe
  • Heylen Noor
  • Okumus Seena
  • Ripoli Ester
  • Van Hove Amelie
  • Vandenbergh Marie
  • Vreys Fleur

Trainingsgroep U17 Regionaal

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
dinsdag 18u30 – 20u00 Sporthal Achterbos Bart Deliën
donderdag 17u30 – 19u00 Sporthal 5 Rozenberg (veld B + C) Bart Deliën + …

Training donderdag samen met U17 Provinciaal

  • Broeckx-Deckx Femke
  • Claessen Renee
  • De Boeck Hanne
  • Geboers Janne
  • Geerts Jolien
  • Joris Sarah
  • Leyten Kato
  • Luysterborg Luka
  • Mariën Anna
  • Mermans Loena

Trainingsgroep U17 Provinciaal

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 18u30 – 20u00 Sporthal Achterbos Roel Philipsen
donderdag 17u30 – 19u00 Sporthal 5 Rozenberg (veld B + C) Bart Deliën + …

Training woensdag samen met Dames 2
Training donderdag samen met U17 Regionaal

  • Aerts Lauren (enkel woensdag)
  • Collart Nina
  • De Wilde Myrle (enkel woensdag)
  • Dierckx Anna
  • Dierckx Marta
  • Geboers Diet
  • Segers Han (enkel woensdag)
  • Van Hoof Liesel
  • Van Rompaey Jade

Trainingsgroep U19

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
maandag 19u00 – 20u30 Sporthal Achterbos Leo Dierckx
  • Aerts Lauren
  • De Ceuster Gwen
  • De Wilde Myrle
  • Frederickx Ine
  • Frederickx Lien
  • Gielis Stien
  • Mangelschots Janne
  • Mangelschots Renke
  • Segers Han
  • Stessens Anouck
  • Van Baelen Silke
  • Van Dingenen Siska
  • Van Opstal Yanou

Seniorploegen

Dames 4

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
donderdag 20u30 – 22u00 Sporthal Achterbos Frederik Loy
  • Drooghmans Karen
  • Geboers Kim
  • Pauwels An
  • Peeters Annelies
  • Texeira Mota Cindy
  • Tips Lisa
  • Van Baelen Silke
  • Vanhoof Femke
  • Wouters Ester

Dames 3

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
dinsdag 18u30 – 20u00 Sporthal College Tobias Van Hoof
vrijdag 20u30 – 22u00 Sporthal Achterbos Tobias Van Hoof
  • Belmans Tinne
  • Cerckel Britt
  • Cerckel Kato
  • Lommelen Rianne
  • De Ceuster Sarah
  • Gebruers Sien
  • Lamberts Van Assche Eva
  • Nys Anouk
  • Smolders Lore
  • Van Baelen Lotte
  • Van Hoof Lobke
  • Verboven Saartje

Dames 2

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 18u30 – 20u00 Sporthal Achterbos Roel Philipsen
vrijdag 19u00 – 20u30 Sporthal Achterbos Roel Philipsen

Training woensdag samen met U17 Provinciaal

  • Aerts Lauren
  • De Ceuster Gwen
  • De Wilde Myrle
  • De Wilde Sarah
  • Geboers An
  • Geerts Sien
  • Hennen Kaat
  • Segers Han
  • Stessens Anouck
  • Van Baelen Lise
  • Van Baelen Silke

Dames 1

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
dinsdag 20u00 – 22u00 Sporthal Achterbos Leo Dierckx
vrijdag 20u00 – 22u00 Sporthal College Leo Dierckx
  • De Ceuster Gwen
  • Frederickx Ine
  • Frederickx Lien
  • Gielis Stien
  • Kempen Karo
  • Mangelschots Janne
  • Mangelschots Renke
  • Steurs Evelien
  • Van Dingenen Siska
  • Van Opstal Yanou

Heren 2

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
maandag 20u30 – 22u00 Sporthal Achterbos Kris De Wilde
  • Berghmans Seppe
  • De Wilde Yentl
  • Deliën Bart
  • Deliën Stijn
  • Drooghmans Niels
  • Geerts Tomas
  • Loy Frederik
  • Ooms Bart
  • Ruymaekers Rony
  • Terwinghe Ilya
  • Van Hoof Christophe

Heren 1

DAG UUR SPORTHAL TRAINER
woensdag 20u00 – 22u00 Sporthal Achterbos
  • Bruyninckx Yves
  • Cooymans Koen
  • Gousseau Floris
  • Pakarinen Janne
  • Philipsen Roel
  • Smets Joeri
  • Van Hoof Tobias
  • Van Rooy Hans
  • Vanderheijden Joeri